Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » Taş - Mermer Desenli Duvar Kağıtları

Taş Desen Duvar Kağıtları

Taş görünümlü duvar kağıdı modelleri, sevdiğiniz alanlar için gerçekçi taş duvarlar oluşturur. Üç boyutlu ve çarpıcı bir yapıya sahip olan duvarlardaki taş motifler, yaşam alanlarınıza modern veya rustik bir hava katar.

 

Taş desen duvar kağıtları, her zaman moda olan birkaç iç tasarım trendinden biridir. Çünkü bu tarz, antik çağın klasik stillerinden birini anımsatırken, günümüzün görünüm kitaplarında ve iç tasarım dergilerinde her zaman varlığını sürdürmektedir. Gerçek taşın maliyeti onu modern tüketici için nispeten ulaşılmaz kılar, ancak taş desen duvar kağıdı daha ucuz bir alternatiftir.

 

Taş desen duvar kağıdı kullanmanın pek çok harika avantajı var. İlk olarak, gerçek taş ürünlerden çok daha ekonomiktir ve uygulanması da çok daha kolaydır. Gerçek taş ürünler ağırdır, montajı zordur ve montajı maliyetlidir. Taş desen duvar kağıtları ise zevklerinize çok daha uygun olabilecek her türlü imkansız tonda ve dokuda beğeninize sunulur.

 

Açık veya koyu renkli taş desen duvar kağıdı motifleri, dokusuz duvar kağıtlarıyla anında elde edilen ambiyansı yaratır. Dokulu ve kabartmalı taş yüzeyler, hoş bir şekilde gerçekçi bir görünüm sağlar, bundan dolayı taş desenli ürünler genellikle oturma odaları, banyolar, mutfaklar, yemek odaları ve koridorlarda tercih edilir.

 

 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.