Neden Özel Tasarım Duvar Kağıdı ?

       Özel Tasarım duvar kağıtları ile odanızın rengine, eşyalarınızın şekline  yani tamamen sizin alanlarınızın uyumuna göre Duvar Kağıdınız hazırlanmaktadır.

 

       Örneğin çocuk odanızda yatak başı duvarını duvar kağıdı ile kaplamayı düşünüyorsunuz. Ancak beğendiğiniz görselin bir kısmı yatak başı arkasında kalabiliyor. Biz bu tarz durumlarda görseller üzerinde değişiklikler yaparak odanızın durumuna göre ayarlamaktayız.

       Beğendiğiniz görsel koyu tonlarda bir görsel ancak odanızdaki eşyalar daha açık tonlarda , böyle durumlarda da görsellerin tonlarını değiştirerek eşyalarınıza daha uygun tonlar yakalayabilmekteyiz.

       Firmanızda bir duvarınıza işinizle alakalı bir görsel yaptırmayı düşünebilirsiniz, görsel üzerinde firmanıza ait logo, sloganınız v.s eklemeler yapabiliyoruz. Böylece Görseller tamamen size özel olmaktadır. Tüm Duvar Kağıdı Modelleri arasında olmayan desenler bulunarak üretilebilmektedir.

       Özel tasarım duvar kağıtları , 3 Boyutlu duvar kağıtları artık çok yaygın kullanılmaktadır. Hazır duvar kağıtlarının tekdüzeliği artık yerini Özel ölçülere göre üretilen bu Duvar Kağıtlarına bırakıyor. Milyonlarca görsel seçeneği ile size en uygun Duvar Kağıdını bulabilmek zor değil.