Hakkımızda

        10 yılı aşkın bir süredir Duvar Kağıdı piyasasında faaliyet gösteren firmamız, 5 yıldır özel tasarım duvar kağıdı üretimine girmiştir.

        Müşterilerimizin farklı düşüncelerine uygun olarak tasarladığımız görselleri Kendi imalathanemizde Duvar Kağıdına dönüştürmekteyiz.

Sürekli yeni tasarımlar yapmakta , kaliteli ürünlerimizle birlikte, müşterilerimizi memnun etmek ilk önceliğimizdir.

      Farkımız, Görseller üzerinde Grafiksel olarak değişiklikler yapmaktayız. Görsellerin Renk , Boyut , Ekleme , Çıkarma v.s özelliklerinde müşterilerimizin düşüncelerine göre değişiklikler yapmaktayız.

     İşimiz Sadece Duvar Kağıdıdır. Hem Hazır Duvar Kağıtları Hem de Özel Ölçülerde Üretilen Duvar Kağıtlarında Uygulama Hizmeti de vermekteyiz.

    Tecrübeli ustalarımız ile Sorunsuz , Temiz bir şekilde işçilik hizmeti sunuyoruz.

 

 

       Ürettiğimiz ürünler tamamen kendi imalatımızdır. Kaliteden hiçbir taviz vermeden ürettiğimiz ürünlerin tüm imalat süreci kendimizce yürütülmektedir.

       Hem Rulo halindeki Duvar Kağıtlarında hem de Özel Tasarım , 3 Boyutlu Duvar Kağıtlarında ürünlerimizin büyük kısmı stoğumuzda bulunmaktadır.

       Duvar Kağıdı Fiyatları olarak, uygun fiyatlı Duvar Kağıtlarımız da mevcuttur daha Lüks Duvar Kağıtlarımız da bulunmaktadır.

       Müşterilerimizin durumuna göre geniş Fiyat yelpazemiz bulunmaktadır.

       Mağazamız Ümraniye Küçüksu caddesindedir. Dileyen müşterilerimiz ürünlerimizi görebilmek için bizi ziyaret edebilirler. 

       Türkiye'nin heryerine ücretsiz kargo ile ürünlerimizi göndermekteyiz.