Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » Poster Duvar Kağıtları

Poster Duvar Kağıtları; Hazır, Rulo halindeki Duvar Kağıtlarından farklı olarak genelde tüm duvarı komple kaplayacak şekilde üretilen duvar kağıtlarıdır.

Rulo Halindeki Duvar Kağıtları
hep aynı desenin tekrar etmesinden oluştukları için sıkıcı ve göz yorucu olabiliyorlar.

Poster Duvar Kağıtları ise Bütün bir görselin duvarı komple kaplamasıyla oluştuğu için
bambaşka bir atmosfer yaratmaktadır.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları olarak da bilinen, Bulundukları alanları çok daha derin ve geniş gösteren görseller birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

Sıradan bir görüntüden kurtulmak isteyen kişiler, farklı bir tarzı yansıtmak isteyenler genelde milyonlarca seçeneği bulunan bu 3D Duvar Kağıtlarına yönelmektedirler.

Birçok Kategoride Milyonlarca seçeneği bulunan Duvar Kağıtları arasından muhakkak istenilene uygun görseller bulunabilmektedir.

Çocuk Odası Duvar Kağıtları , Genç Odası Duvar Kağıtları,
işyeri Duvar Kağıtları , Yatakbaşı Duvar Kağıtları , Tv ünite arkası Duvar Kağıtları hemen hemen tüm alanlar için uygun Özel Duvar Kağıdı görselleri bulunabilmektedir.


Şöyle bir düşünün, Bir işyeriniz var ve Duvarlarınızı Duvar kağıdı ile kaplamak istiyorsunuz. Sıradan sizin için bir anlam ifade etmeyen bir Duvar Kağıdı yerine, işinizi  yansıtan, Logonuzu, isminizi barındıran, eşyalarınızla uyumlu renklerde bir Duvar Kağıdı kullanmak hem sizi hem de müşterilerinizi çok etkileyecektir. Reklamlarınızı Duvarlarınızda gösterebileceksiniz.

Poster Duvar Kağıtları üzerlerinde yapılabilen değişikliklerle bu tür durumlara imkan sağlamaktadır. Duvarlarınızın Genişlik ve Yükseklik ölçülerini alıp Beğendiğiniz bir görseli ve üzerinde ne tür bir değişiklik istediğinizi bizimle paylaşabilmeniz durumunda, size uygun Duvar Kağıtları Tasarlayabilmekteyiz. Hazır size sunulan seçeneklerle değil, Hayallerinizdeki Duvar Kağıtları ile Kendi Tarzınızı Duvarlarınıza yansıtın.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4