Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » Kuaför - Berber Salonları için Duvar Kağıtları

Kuaför - Berber Salonları için Duvar Kağıtları

İster bir bayan kuaförünüz ister bir berberiniz olsun duvarlarınızı en güzel şekilde süslemeniz mümkün. Peki nasıl mı? Elbette Özen Duvar Kağıtları’nın kaliteli duvar kağıtlarıyla!

 

Duvar dekorasyonunda yeni trend duvar posterleri sayesinde kuaförünüzü veya berberinizi eğlence bir alana çevirebilirsiniz. Eğlenceli duvar kağıtları sayesinde saçını kestirmekten korkan müşterilerinizle bile harika zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Duvar kağıtlarınızı dijital baskı veya kişiye özel duvar kağıdı olarak da temin edebilirsiniz. Duvar kağıtlarının fabrikasyon milyonlarca m2 üretimlerinden seçmekten ise, her yerde olan desen değil de size özel bir duvar kağıdı da tercih edebilirsiniz. Bu duvar kağıtlarında dükkanınıza ait olan bilgilere de yer verebiliriz.

 

Ürettiğimiz her duvar kağıdını, duvarınızın ölçüsüne göre en iyi görünümü elde edecek şekilde sizlere sunuyor, standart kalitenin üstündeki bir duvar kağıdı kalitesi sayesinde boş duvarlarınıza rengarenk bir görünüm kazandırıyoruz.

 

Tek parça olarak üretilen kuaför-berber salonları için hazırlanan duvar kağıtlarımız, silinebilir yapıdadır ve antibakteriyeldir. Yüksek çözünürlüklü görsel ve baskı teknolojisi sayesinde ürünlerimizin boyası akmaz veya rengi solmaz. Bu sayede tek bir duvar kağıdını bile yıllarca hiç zarar görmeden kullanabilir, kirlendiğinde veya tozlandığında nemli bir bez ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

 

Sitemizde göremediğiniz, bulamadığınız ya da mevcut olmayan bir model talebiniz var ise iletişim kanallarımızdan hemen bize ulaşarak istediğiniz modelin üretimi konusunda  destek alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.