Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » En Güzel Fotoğraflarınız Artık Duvarlarınızda

        Dijital Baskı Dünyasında çeşitlilik o kadar fazla ki , hayal edilemeyecek kadar fazla görsel duvar kağıdı olarak üretilebilmekte. Birçok Manzara Resimleri , 3 Boyutlu Duvar Kağıtları , Harita desenli Duvar Kağıtları yanı sıra, sizin kendi çektiğiniz görseller de duvar kağıdı olarak üretilebilmektedir.

        En özel anlarınızı yaşam alanlarınızda görmek isteyebilirsiniz, Düğün Fotoğraflarınız , Gezi Fotoğraflarınız v.s. gibi görselleri duvarlarınızın ölçüsüne göre üretiyoruz. Sadece yapmanız gereken duvarınızda görmek istediğiniz görseli ve duvar ölçülerinizi bize göndermenizdir. Bu tarz görsellerde önemli olan konu, istenilen görselin çözünürlüğünün yüksek olmasıdır. Düşük çözünürlüklü bir görsel büyütülerek baskı yapıldığında baskıda netliğini kaybedip bulanık çıkabilmektedir. Çözünürlüğü yüksek bir fotoğraf makinası ile çekilmiş görseller ve ya cep telefonları ile çekilmiş görseller baskı yapılabilmektedir.

        Kişiye özel duvar kağıtları olarak söylediğimiz görseller, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre üzerlerinde oynadığımız görseller ve sizin kendinize özel olarak istediğiniz görsellerdir. Tüm bu görselleri duvar ölçülerinize göre ayarlayıp , Duvar Kağıdına baskı yapmaktayız. 

        3D Duvar Kağıtları gibi sizin göndereceğiniz görsellerde de Derinlik hissi var ise , yani görsel olarak derinlik veya kabartma hissi uyandırıyorsa, aynı şekilde 3 Boyutlu olarak Duvar Kağıtlarındaki gibi o derinliği görebileceksiniz. Bu Derinlik görüntüsü yaşam alanlarınızı hem daha ferah hem de daha geniş gösterecektir.

        Evlilik zamanınıza ait bir görseli veya Çocuğunuzun unutulmaz bir görselini duvar kağıdı olarak duvarlarınızda görebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4