Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » Duvar Kâğıdı Kullanmanın Avantajları

Duvar Kâğıdı Kullanmanın Avantajları: Neden Kullanmalısınız?

Duvar kâğıdı modelleri son yılların en zengin dönemini yaşıyor, modern çağın gelişmiş teknolojik baskı yöntemleriyle kişiye, markaya özel tasarım seçenekleri sunuyor. Özen Duvar Kağıtçılık olarak her kategorimizde binlerce tasarım sunuyor, farklı dekorasyon stilleriyle seçeneklerinizi artırıyoruz. Duvarlarda gerçek görüntüler görmeyi sevenler için 3 boyutlu duvar kağıtları ile yeni bir konsept zemini hazırlıyoruz. Doğadan, şehir yaşamından, dünyadan, trendlerden, sanattan ilhamla tasarlanan şık duvar kâğıdı çeşitleri önce görsel bir şölene sonra ise konforlu bir yaşama zemin hazırlıyor. Zira duvar kağıtları boya badana yaptırmaktan çok daha avantajlı ve ekonomik çözümler üretiyor. Neden boya yerine duvar kâğıdı kullanmalısınız sorusuna sizi fazlasıyla ikna edecek yanıtlar hazırladık. Duvar kâğıdı kullanmanın avantajlarını gelin birlikte inceleyelim. İşte detaylar.

Kolay ve ekonomik uygulama

Duvar kağıdının avantajları memnun ediyor. Bir evi baştan sona boyamak günler, haftalar sürebiliyor. Üstelik çok yüksek bütçelerle yapılıyor bu işlemler. Duvar kağıtları ise bir günde duvarlardaki yerini alıyor. Çünkü uygulaması çok pratik, maliyeti ise çok düşük. Duvar kâğıdı modelleri uygulama ve fiyat açısından boyaya oranla çok daha avantajlı bir hizmet veriyor.

Pratik bakım ve temizlik

Duvar kağıtları en çok bakım ve temizlik açısından avantaj kazandırıyor. Cezbedici ya da zarif detaylarıyla hayran bırakan tasarımlar, oldukça şık durduğu için zor bir bakıma sahip gibi görünebilir ancak nemli bir bezle kolayca silinebiliyor. Duvar boyasında kalıcı yer edinen lekeler duvar kağıtlarında kalıcılık göstermez, fark edildiği anda silinerek temizlenebilir. Duvar kâğıdı kullanıcı dostu özellikleriyle temizlik açısından avantaj kazandırıyor.

Kurumsal duvar tasarımı

Duvar kâğıdı çeşitleri istenilen resmi, ciddi ve kurumsal ambiyansı kazandırmada çok başarılı sonuçlar veriyor. İş yerlerinde, ofislerde, mağazalarda, toplantı odalarında, konferans salonlarında ve benzeri ciddi alanlarda oluşturulmak istenilen hava duvar kağıtlarıyla kolayca oluşturulabiliyor. Tuğla desenli duvar kağıtları, vinil duvar kağıtları, taş desenli duvar kağıtları, eskitme ve ahşap desenli duvar kağıtları iş yaşamının dekorasyon tercihlerinde kullanılan modeller arasındadır.

Yenilikçi duvar tasarımı

Duvar kâğıdı modelleri her dekorasyona uygun zenginliğiyle farklı stillere merhaba diyor. Evinizin ya da ofisinizin her bölümünde farklı dekorasyon uygulasanız bile uygun duvar tasarımını koleksiyonlarımız sayesinde yapabilirsiniz. Country, avangart, modern, klasik, bohem, gotik, yaratıcı birçok duvar kâğıdı çeşidi farklı stillerle zengin bir uyum sunuyor.  Evinizde farklılık istediğinizde sadece duvar tasarımınızı değiştirerek yeni bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Konsept duvar tasarımı

Modern çağın yaratıcı duvarlarında manzara, şehir silueti, orman teması, geometrik desenler, tropikal iklim ya da bambaşka temalar görmekten hoşlananlar için 3D duvar kâğıdı modelleri bulunuyor. Konsept tasarıma müthiş uyum sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları, yaratıcılığıyla her zaman çok enerjik ve ilgi çekici görünüyor. Özellikle çocuk odalarında, antrelerde, minimal dekorasyonlarda duvarların öne çıkarmak için 3D tasarımlar büyük ilgi görüyor. 

Neme dayanıklılık

Duvar kâğıdı seçerken dikkat edilmesi gerekenler listelerinin başında yer alan nem, duvar tasarımını doğrudan etkiliyor. Nemin yüksek olduğu alanlarda bilindiği gibi duvar boyasını duvarda tutturmak çok zordur. Duvar kağıtları neme olan direnciyle ilk günkü görüntüsünü yıllar sonra dahi koruyabiliyor, nemli iklimlerde dayanıklılığıyla avantaja dönüşüyor. Her yıl duvar boyamak yerine duvar kağıtlarını kullananlar, tasarruflu bir dekorasyona adım atıyor.

Özen Duvar Kâğıdı, Türkiye’de uzun yıllardır kaliteli hizmet veriyor, uygun fiyat duvar kâğıdı alışverişiyle her bütçeye ulaşmayı başarıyor. Kaliteli, sağlıklı, şık ve hesaplı duvar tasarımı için sizler de tasarım yelpazemizi inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri güvenle sipariş edebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.