Makaleler » Harita Duvar Kağıtları » Dünya Haritası Duvar Kağıtları

        Genelde işyerleri , eğitim kurumları  ve birçok alanda Dünya Haritası Duvar Kağıtları kullanılmaktadır. Birçok seçeneği bulunan görseller arasında dilediğinize en yakın görseli bulmak da gayet kolay. Dünya Siyasi Haritası , Eskitme Tarz Dünya Haritaları , Piri Reis Haritası , Kıtalar Haritası  gibi Dünya Haritası modelleri Duvar Kağıdı olarak kullanılmaktadır. Eğitim Kurumlarında , Okullarda , Dershanelerde Çok sıklıkla tercih edilmektedir Dünya Haritası Duvar Kağıtları. Duvarı Komple kaplayan Duvar Kağıtları ile tüm ülkeleri , şehirleri ve harita detaylarını duvarlarınızda görebilirsiniz.

        Piri Reisin Dünya Haritası tüm dünyanın tanıdığı çok eski bir haritadır. Günümüzde bu haritayı görebilmek için müzeye gitmemiz gerekmektedir. Ancak Piri Reis Dünya Haritasının görselini Duvarlarınızın ölçüsüne göre üretilerek herzaman görebilme imkanımız bulunuyor. Eskitme Tarz Dünya Haritaları da bu şekilde birçok seçeneği ile beğenilen Duvar Kağıtları arasında yerini almaktadır. 

        işyerlerinde Toplantı salonlarında , Masa Arkası duvarlarında , Koridorlarda , bekleme salonlarında v.s. tüm alanlarda boş zamanlarımızda bile detaylarını inceleyebileceğimiz Dünya Haritası Duvar Kağıtları yapılabilmektedir. Binlerce Renk ve Farklı şekillerde bulunan bu tarz harita görselleri, Sizin istediğiniz şekillerde yaşam alanlarınıza daha uygun olacak şekilde değişiklikler yapılarak ayarlanabilmektedir.

        3 Boyutlu Dünya Haritası görselleri ile Gerçekçi 3D Duvar Kağıdı etkisini duvarlarınızda görebilirsiniz. Kabartma Tarz Dünya Haritaları da bu tarz görseller içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. 

        Siz de yaşam alanlarınızı daha farklı, dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4