Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » 3D Duvar Kağıtları Yaşayan Duvarlar

3 Boyutlu Duvar Kâğıdı: Yaşayan Duvarlar

Ev, iş yeri, kafe, restoran, otel ve benzeri yaşam alanlarında duvar tasarımları boya badanadan öteye geçiyor, daha canlı görünüme kavuşturuluyor. 3 boyutlu duvar kâğıdı, son yılların en popüler iç mimari uygulamalarından biri olarak evlerden kurumsal yapılara kadar her yerde tüm canlılığıyla kendini gösteriyor. Hem modern hem şık hem de son derece ekonomik dekorasyon için duvarlarda 3D duvar kâğıdı tercih ediliyor. Klasikleşmiş boya renkleri ya da duvar kâğıdı modelleri artık yeterince enerjik durmuyor, insanlar dekorasyonun duvar kısmında da bir yenilik arıyor. Bu beklentileri kusursuz karşılayan modern duvar kağıtları 3D özellikleriyle duvarların anlam kazanmasını sağlıyor. Yaşayan duvarlar için farklı konseptlere, temalara sahip 3 boyutlu duvar kâğıdı modelleri kullanabilir, yepyeni bir duvar tasarımı elde edebilirsiniz. O halde Özen Duvar Kâğıdı olarak sizler için sunduğumuz 3D duvar kâğıdı çeşitleri nelermiş, inceleyelim. 

3 Boyutlu Duvar Kâğıdı Modelleri

Kendinden yapışkanlı 3D duvar kâğıdı ya da tutkalla yapıştırılan duvar kağıtları boya badana derdine son veriyor. Özen Duvar Kâğıdı koleksiyonlarında birbirinden şık tasarımlar bulabilir, her odada farklı bir konsept yaratabilirsiniz. Duvar kağıtlarımızın özellikleri gelişmiş kaliteye sahiptir. Tek parça rulo halindedir. Yekpare olması desenleri tutturma endişesini ortadan kaldırıyor, tek seferde uygulama sunuyor. 3D duvar kâğıdı modelleri Kuşe ve vinyl duvar kâğıt seçenekleriyle mevcuttur. Siparişinize özel olarak belirttiğiniz ölçülerde üretim yapıyoruz. Kokusuz, solmayan ve akmayan kaliteli renk dokusu ile sağlıklı duvar kağıtlarına kavuşabilirsiniz.

Yaşayan, canlı görünüm sunan duvar kağıtlarımız her alanda kullanılabiliyor. TV arkası 3 boyutlu duvar kağıtları en çok tercih edilen modellerdendir. Kullanıcılar, TV’nin bulunduğu duvarlar için özel konseptler yaratmayı seviyor. Öte yandan evlerde taş duvar görüntüsü oluşturmak yine popüler dekorasyon trendleri arasında parlıyor. Taş desenli 3D duvar kâğıdı modelleri hem evlerde hem de kurumsal dekorasyonlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bebek, çocuk ve genç odalarında ise hayal gücüne dayalı eşsiz modeller tasarlanıyor. 3D çocuk odası duvar kâğıdı modelleri, çocukların odasıyla bağ kurmasını sağlıyor, bireyselleşmesinde rol oynuyor, hayal gücünü destekliyor. Ürün yelpazemizde her oda, her konsept, her dekorasyon için uyumlu birbirinden şık 3D duvar kâğıdı çeşitleri bulunuyor.

En Uygun 3 Boyutlu Duvar Kâğıdı Fiyatları

Cezbedici görünümüyle heyecan veren, dekorasyona şıklık kazandıran 3 boyutlu duvar kağıtları, fiyatlarıyla da merak konusudur. Firmamız, 3D duvar kâğıdı fiyatları ile her bütçeye ulaşmayı başarıyor. Fiyatlarımız duvar ölçülerinize göre belirleniyor. Beğendiğiniz ürünün fiyatını öğrenmek için duvarınızın genişliğini ve yüksekliğini ölçüp ürün sayfasındaki kutucuğa yazarak net fiyatı öğrenebilirsiniz. Kaliteli, şık, zamansız, uygun fiyat 3 boyutlu duvar kâğıdı için hemen sipariş verebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4