Makaleler » 3 Boyutlu Duvar Kağıdı » 3 Boyutlu Taş Desen Duvar Kağıtları

        3 Boyutlu Duvar Kağıtlarının en çok tercih edilen modellerinin başında Taş desenli Duvar Kağıtları gelmektedir. Taş , Tuğla , Beton v.s bu tarz Duvar Kağıtları gölgelerindeki özelliklerinden dolayı derinlik görüntüsü vermektedir. Bu Derinlik görüntüsü de bu tarz görselleri 3 Boyutlu Duvar Kağıdı haline getirmektedir. Sanki Bazı Taşlar ileride bazıları geride gibi bir görüntü 3D Taş Desen Duvar Kağıtlarının çok tercih edilme sebeplerinin başındadır. Çok gerçekçi bir 3 Boyut görüntüsü veren bu görseller genelde  toplumda herkes  tarafından kabul görmektedir.

        işyerlerinde , Tv Arkası Duvarlarda , Koridorlarda , Yemek Masası Yanındaki duvarlarda ve birçok kullanım alanında Taş Desenli Duvar Kağıtları sıklıkla kullanılmaktadır. Taşların renk , boyut , şekilleri olarak milyonlarca seçeneği olan bu görseller her alana uygun olarak üretilebilmektedir. 

        Taş tasarımları dekorasyon işlerinde mimarların en çok tercih ettikleri seçenekler içerisindedir. Birçok yapıda taş desenli duvar kağıtları kullanılmaktadır. Gerçek Doğal Taş görüntüsünü aynen yansıtan bu Duvar Kağıtları ile çok daha az maliyet ile istediğiniz tasarımı duvarlarınıza yansıtabiliyorsunuz. Taş desenli Duvar Kağıtlarının çok tercih edilme sebeplerinin başında verdiği derinlik ve 3D etkisi gelmektedir. Bu tür derinlik veren Duvar Kağıtları öyle gerçekçi bir görüntüye sahiptir ki gerçek taş olup olmadığı ancak dokunulduğunda anlaşılmaktadır.

        Milyonlarca Görsel seçeneği ile siz de yaşam alanlarınızı Duvar Kağıtları ile kaplayabilir ve farkınızı duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4